HAKKIMIZDA

 

           Movsar Turizm 2010 Yılında Turab Emlak Petrol ve İnşaat şirketine Bağlı Olarak Kurulmuş Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine Bağlı (TÜRSAB) 7447 Belge Nolu  A Grubu  Turizm Seyahat Acentası Belgesi ile Hizmet Sektörüne Dahil Olmuştur.Kaliteli Hizmet Ve Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmak, Deneyimli ve Güler Yüzlü Personel ile Hizmet vermek Ulaşılabilir Olmak, Olmazsa Olmazımızdır. Müşterilerimiz Misafirimizdir, Düşüncesi  ve Anlayışı İle Hizmet Etmekteyiz.Movsar Turizm Kurulduğu Günden Bugüne Sürekli Yenilenen Gelişime Açık ve Teknolojiyi Yakından Takip Ederek Bu Günlere Kadar Gelmiştir Sektörde Bir  Çok Projeye İmza Atmıştır.

         Bir IATA Kuruluşu Olan Şirketimiz Tecrübeli Kadrosu ile THY’de Dahil Olmak Üzere Tüm IATA Hava Yolu Şirketleri ile En Ekonomik  Fiyat ve Promosyonlarla Sektör İçerisinde Hizmet Veren Büyük bir Kuruluştur

         Movsar Turizm En Geniş Otel Satış ve Pazarlama sistemleri Tüm Uluslar Arası ve Ulusal Hava Yolları  Uçak Bileti Satışları Tüm Konaklamalı Ve Günübirlik Turlarda  Kültür Turlarında Tüm Vize işlemlerinde Sektöründe Lider ve Öncü Firmalardandır.
 

.

NEDEN MOVSAR TURİZM?

          %100 misafir memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız misafir odaklı hizmet anlayışı ile misafirlerimizin tekrar MOVSAR TURİZM'i tercih etmelerini sağlamaktadır. Misafirlerimiz için yüz yüze görüşme imkanı sağlayabilecekleri temsilcilerimiz bulunmaktadır. MOVSAR TURİZM bünyesinde özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde birçok tesis bulundurmaktadır. Aynı zamanda bu tesislerde en iyi fiyat garantisi ve çocuklu ailelere özel fiyatlarla hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra 7 bölgeye düzenlenen kültür turları, Kıbrıs paket programları, uçak bileti hizmeti, Ege ve Akdeniz bölgelerine otobüs veya uçak ulaşımı beraberinde özel transfer hizmetleri sunmaktadır.