Anlaşmalı Olduğumuz Sağlık Kurumları

Hastalığınızla ilgili belgelerinizi bize göndererek, işbirliği yaptığımız hastanelerimizin deneyimli doktorlarından ikinci bir tıbbi görüş alacaksınız Tıbbi görüşün yanı sıra, hastalığınızla ilgili muayene ve tedavi programlarının maliyeti hakkında sizi bilgilendireceğiz.

 Tıbbi Kurumlara Yönlendirme ve Tıbbi Seyahat Planının Düzenlenmesi

İkinci tıbbi görüş ve değerlendirmeden sonra hasta, kendi kararına dayanarak tarafımızdan en uygun tıbbi kuruma gönderilir.Hasta sağlık kurumuna gitmeden önce doktor randevularının düzenlenmesi,karşılama ve konaklama profesyonel ekibimiz tarafından organize edilmektedir.

 Vize desteği

Şirketimiz yurt dışında muayene ve tedavi hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlara vize desteği vermektedir.

 Hava ambulans (uçak ambulans siparişi) hizmetinin sağlanması

Şirketimiz hastanın sağlığına ve isteklerine bağlı olarak, daha ciddi rahatsızlıkları olan ve acil müdahale gerektiren hastaların mümkün olan en kısa sürede hastaneye nakledilmesini sağlamak için hava ambulans hizmeti vermektedir.

 Evrak, Çeviri ve Koordinatör hizmeti

Biz sizlere, hem hastanede kaldığınız süre içinde hem de taburcu olduktan sonra size her türlü yardım hizmetleri sunmaktayız. Hastanede kaldığınız süre boyunca, profesyonel çevirmenler sizinle doktorunuz ve diğer sağlık personeli arasındaki dil engelini kaldırarak rahatça iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, hastane çıkışı yapıldığı zaman tüm tıbbi belgelerinizin çevirisi yapılarak size sunulacaktır .Hastaneden taburcu olduktan sonra bile personelimiz e-posta veya telefon yoluyla sormuş olduğunuz tüm sorularınıza cevap vermeye hazırdır.

 Standart ve Bireysel check-up paketleri

Hastalanmadan önce sağlıklarına dikkat edenler için standart ve bireysel check-up paketleri sunmaktayız.

 Doktor ve diğer sağlık personeli için tıbbi eğitim programlarının düzenlenmesi

Şirketimiz sadece hastaları değil, doktor ve diğer sağlık personelini de dikkate alarak tıbbi eğitim programları düzenlemektedir.

 Sağlıkta yenilikler üzerine bilimsel seminerler düzenlenmesi

Modern sağlık yenilikleri alanında bilimsel seminerlerin organizasyonu ve uygulanması için Movsar Turizme başvurabilirsiniz.


Translate